در باره ما

کارکرد چگونگی سرمایه گذاری شباکو

.سه سوت و در سه مرحله ساده مانند شکل زیر در سرمایه گذاری شباکو سهیم شوید و سود ببرید

1

ثبت نام

2

سرمایه گذاری

3

دریافت سود سهام

درباره ما

ما یک شرکت مالی بین‌المللی هستیم که در فعالیت‌های سرمایه‌گذاری مرتبط با تجارت در بازارهای مالی و مبادلات ارزهای دیجیتال توسط معامله‌گران حرفه‌ای واجد شرایط است.

هدف ما این است که ضمن به حداقل رساندن خطرات احتمالی و ارائه خدمات باکیفیت، منبع درآمد قابل اعتمادی برای سرمایه گذاران خود فراهم کنیم و به ما امکان می دهد روابط بین سرمایه گذاران و متولیان را خودکار و ساده کنیم. ما در جهت افزایش حاشیه سود شما با سرمایه گذاری سودآور کار می کنیم. ما مشتاقانه منتظریم که شما بخشی از جامعه ما باشید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

.ما به برخی از سوالات متداول شما در مورد پلتفرم خود پاسخ می دهیم. اگر سوالی دارید که در اینجا پاسخ داده نشد، لطفا با ما تماس بگیرید

با پیشرفت روزافزون فناوری، زمینه‌هایی مانند سرمایه گذاری آنلاین با امکانات و قابلیت‌های جدیدی که پیدا می‌کنند از دیگر ابزارهای سنتی جلو می‌زنند. در حال حاضر، سرمایه‌گذاری آنلاین به معنای سرمایه‌گذاری علمی، مدرن و البته شفاف است. مخاطبان سرمایه‌گذاری آنلاین می‌توانند به یاری فناوری، دارایی سرمایه‌گذاری شده خود را به طور لحظه‌ای رصد کنند و از بروزترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

به طور واضح باید گفت که بله. اگر ابزار سرمایه‌گذاری مناسبی را مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری موفق انتخاب کنیم که از امکان سرمایه‌گذاری آنلاین بهره‌مند هستند می‌‎توانیم به راحتی در مقابل تورم و اتفاقات ناگوار اقتصادی که کم ارزش شدن وجه نقد ما را به همراه دارند بایستیم و موفق شویم.

با نگاهی گذرا به آن چه که در بازه‌های زمانی 5 تا 10 ساله در بازارهای مالی مختلف اتفاق افتاده است متوجه می‌شویم که پس اندازهای کوچک هم می‌توانند در بلندمدت تبدیل به سرمایه چشم‌گیری شوند. سرمایه‌گذاری در سهام، اوراق قرضه و طلا از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری به راحتی نشان داده‌اند که در افق‌های چند ساله بهترین بازدهی را داشته‌اند.

برتری‌های بسیاری را می‌‎توان برشمرد. اما بهتر است بگوییم که با سرمایه‌گذاری غیرمستقیم از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌توان میزان نقد شوندگی دارایی سرمایه‌گذاری شده خود را بالا ببریم. از طرف دیگر، می‌توانیم از توانایی متخصصان حوزه سرمایه‌گذاری بهره‌مند شویم و به صورت شفاف و بدون نیاز به دانش و تخصص، سرمایه‌گذاری خود را کنترل و مدیریت کنیم.

سرمایه سرمایه‌گذاران در مجموعه‌ای ازطرح های رسمی مانند سهام شرکت‌های بورسی، اوراق مشارکت، اوراق خزانه دولتی و سکه طلا سرمایه‌گذاری می‌شود. این سرمایه‌گذاری از طریق ابزارهای رسمی تحت مجوز و نظارت سازمان بورس مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی، صندوق درآمد ثابت و صندوق‌ سکه طلا انجام می‌شود.

همین الآن سرمایه گذاری را شروع کنید

این یک پلتفرم پول سازی انقلابی است! برای آینده در پلتفرم پایدار سرمایه گذاری کنید و سریع درآمد کسب کنید. ما نه تنها سریع ترین و هیجان انگیزترین بازده سرمایه گذاری شما را تضمین می کنیم، بلکه امنیت سرمایه گذاری شما را نیز تضمین می کنیم.

ثبت نام کنید